Speelschema


Speelschema bedrijventoernooi 7 juni 2019      
Ronde Starttijd Eindtijd Veld Thuis   Gast Groep
1 16:00 16:12 E1 Grundfos Tate & Lyle A
E2 Facta Spijkenisse Rubix A
A1 Facta Tata Steel Olam Cocoa B
A2 Hoogheemraadschap Hollandsnoorderkwartier Vos | Gekas en Boot B
B1 De sjonnies iL Office Calcio C
B2 Adnamics Hotel Akersloot C
C1 Tata Steel Friends Maandag® Alkmaar D
C2 NS Amsterdam 1 InSpark D
D1 Fami Team Blok E
D2 Bobs Kinheim Filtration E
16:00 16:06 Rode Draadspel T portiertje   F
Facta Uitgeest   A
Vezet   B
16:06 16:12 Rode Draadspel DecoLegno   C
In 4 Hair   D
Robot   E
2 16:12 16:24 E1 Bamboo Import Europe VVU/USVU zat 1 F
E2 Uitgeest Online Van Gelder F
A1 RegioBank – De Groot Verzekeringen Verkeersschool Ray Erkelens / Esser las en montage techniek G
A2 REAL TANDJEMEER Nuwea 1 G
B1 Van der Wal Supreme team Lucht Combi H
B2 De Druijfjes Bouwbedrijf Geerlofs H
C1 Slikweid PDZ Uitzendbureau i
C2 Claus & Rotho Dolf de Wit en zn i
D1 Deijle en Veldt Accountants | Adviseurs Assumburg Koeltechniek J
D2 Bakkum &Krook / Putter service Dam Hoveniers J
16:12 16:18 Rode Draadspel Gasterij Vuurland   K
Rabobank Alkmaar e.o.   L
Blok Plaatmateriaal   G
16:18 16:24 Rode Draadspel Schoonheidssalon Mieke   H
Autoschade Heiloo   I
YSER   J
3 16:24 16:36 E1 NS Amsterdam 2 Fa. A&L Duin K
E2 Bomber ColorsatHome Snijder K
A1 AZ Alkmaar 2 Nuwea 2 L
A2 AZ Alkmaar 1 Prismaat L
B1 Dobber Healthcare Leaflets Samleijen voegwerk M
B2 Optimum FC Drerrie M
C1 BBA Boys De Taxatieshop N
C2 Aannemersbedrijf Ruud Martens KPN Security N
D1 Flex Oud goud59 ERIKS O
D2 Stam Bouw Crown Van Gelder O
16:24 16:30 Rode Draadspel Tate & Lyle   A
Olam Cocoa   B
iL Office Calcio   C
16:30 16:36 Rode Draadspel Fred v.o.f.   M
Akerbouw   N
Allstars Groen Putter   O
4 16:36 16:48 E1 Facta Uitgeest Facta Spijkenisse A
E2 Rubix Grundfos A
A1 Vezet Hoogheemraadschap Hollandsnoorderkwartier B
A2 Vos | Gekas en Boot Facta Tata Steel B
B1 DecoLegno Adnamics C
B2 Hotel Akersloot De sjonnies C
C1 In 4 Hair NS Amsterdam 1 D
C2 InSpark Tata Steel Friends D
D1 Robot Bobs E
D2 Kinheim Filtration Fami E
16:36 16:42 Rode Draadspel VVU/USVU zat 1   F
Verkeersschool Ray Erkelens / Esser las en montage techniek   G
Lucht Combi   H
16:42 16:48 Rode Draadspel Maandag® Alkmaar   D
Team Blok   E
Fa. A&L Duin   K
5 16:48 17:00 E1 T portiertje Uitgeest Online F
E2 Van Gelder Bamboo Import Europe F
A1 Blok Plaatmateriaal REAL TANDJEMEER G
A2 Nuwea 1 RegioBank – De Groot Verzekeringen G
B1 Schoonheidssalon Mieke De Druijfjes H
B2 Bouwbedrijf Geerlofs Van der Wal Supreme team H
C1 Autoschade Heiloo Claus & Rotho i
C2 Dolf de Wit en zn Slikweid i
D1 YSER Bakkum &Krook / Putter service J
D2 Dam Hoveniers Deijle en Veldt Accountants | Adviseurs J
16:48 16:54 Rode Draadspel Nuwea 2   L
Samleijen voegwerk   M
De Taxatieshop   N
16:54 17:00 Rode Draadspel PDZ Uitzendbureau   i
Assumburg Koeltechniek   J
ERIKS   O
6 17:00 17:12 E1 Gasterij Vuurland Bomber K
E2 ColorsatHome Snijder NS Amsterdam 2 K
A1 Rabobank Alkmaar e.o. AZ Alkmaar 1 L
A2 Prismaat AZ Alkmaar 2 L
B1 Fred v.o.f. Optimum M
B2 FC Drerrie Dobber Healthcare Leaflets M
C1 Akerbouw Aannemersbedrijf Ruud Martens N
C2 KPN Security BBA Boys N
D1 Allstars Groen Putter Stam Bouw O
D2 Crown Van Gelder Flex Oud goud59 O
17:00 17:06 Rode Draadspel Facta Spijkenisse   A
Hoogheemraadschap Hollandsnoorderkwartier   B
Adnamics   C
17:06 17:12 Rode Draadspel NS Amsterdam 1   D
Bobs   E
Uitgeest Online   F
7 17:12 17:24 E1 Grundfos Facta Uitgeest A
E2 Tate & Lyle Rubix A
A1 Facta Tata Steel Vezet B
A2 Olam Cocoa Vos | Gekas en Boot B
B1 De sjonnies DecoLegno C
B2 iL Office Calcio Hotel Akersloot C
C1 Tata Steel Friends In 4 Hair D
C2 Maandag® Alkmaar InSpark D
D1 Fami Robot E
D2 Team Blok Kinheim Filtration E
17:12 17:18 Rode Draadspel REAL TANDJEMEER   G
De Druijfjes   H
Claus & Rotho   i
17:18 17:24 Rode Draadspel Bakkum &Krook / Putter service   J
Bomber   K
AZ Alkmaar 1   L
8 17:24 17:36 E1 Bamboo Import Europe T portiertje F
E2 VVU/USVU zat 1 Van Gelder F
A1 RegioBank – De Groot Verzekeringen Blok Plaatmateriaal G
A2 Verkeersschool Ray Erkelens / Esser las en montage techniek Nuwea 1 G
B1 Van der Wal Supreme team Schoonheidssalon Mieke H
B2 Lucht Combi Bouwbedrijf Geerlofs H
C1 Slikweid Autoschade Heiloo i
C2 PDZ Uitzendbureau Dolf de Wit en zn i
D1 Deijle en Veldt Accountants | Adviseurs YSER J
D2 Assumburg Koeltechniek Dam Hoveniers J
17:24 17:30 Rode Draadspel Prismaat   L
Aannemersbedrijf Ruud Martens   N
Stam Bouw   O
17:30 17:36 Rode Draadspel Rubix   A
Vos | Gekas en Boot   B
Hotel Akersloot   C
9 17:36 17:48 E1 NS Amsterdam 2 Gasterij Vuurland K
E2 Fa. A&L Duin ColorsatHome Snijder K
A1 AZ Alkmaar 2 Rabobank Alkmaar e.o. L
A2 Nuwea 2 Prismaat L
B1 Dobber Healthcare Leaflets Fred v.o.f. M
B2 Samleijen voegwerk FC Drerrie M
C1 BBA Boys Akerbouw N
C2 De Taxatieshop KPN Security N
D1 Flex Oud goud59 Allstars Groen Putter O
D2 ERIKS Crown Van Gelder O
17:36 17:42 Rode Draadspel InSpark   D
Kinheim Filtration   E
Optimum   M
17:42 17:48 Rode Draadspel Nuwea 1   G
Bouwbedrijf Geerlofs   H
Dolf de Wit en zn   i
10 17:48 18:00 E1 Facta Spijkenisse Grundfos A
E2 Facta Uitgeest Tate & Lyle A
A1 Hoogheemraadschap Hollandsnoorderkwartier Facta Tata Steel B
A2 Vezet Olam Cocoa B
B1 Adnamics De sjonnies C
B2 DecoLegno iL Office Calcio C
C1 NS Amsterdam 1 Tata Steel Friends D
C2 In 4 Hair Maandag® Alkmaar D
D1 Bobs Fami E
D2 Robot Team Blok E
11 18:00 18:12 E1 Uitgeest Online Bamboo Import Europe F
E2 T portiertje VVU/USVU zat 1 F
A1 REAL TANDJEMEER RegioBank – De Groot Verzekeringen G
A2 Blok Plaatmateriaal Verkeersschool Ray Erkelens / Esser las en montage techniek G
B1 De Druijfjes Van der Wal Supreme team H
B2 Schoonheidssalon Mieke Lucht Combi H
C1 Claus & Rotho Slikweid i
C2 Autoschade Heiloo PDZ Uitzendbureau i
D1 Bakkum &Krook / Putter service Deijle en Veldt Accountants | Adviseurs J
D2 YSER Assumburg Koeltechniek J
18:00 18:06 Rode Draadspel Dam Hoveniers   J
Van Gelder   F
ColorsatHome Snijder   K
18:06 18:12 Rode Draadspel FC Drerrie   M
KPN Security   N
Crown Van Gelder   O
12 18:12 18:24 E1 Bomber NS Amsterdam 2 K
E2 Gasterij Vuurland Fa. A&L Duin K
A1 AZ Alkmaar 1 AZ Alkmaar 2 L
A2 Rabobank Alkmaar e.o. Nuwea 2 L
B1 Optimum Dobber Healthcare Leaflets M
B2 Fred v.o.f. Samleijen voegwerk M
C1 Aannemersbedrijf Ruud Martens BBA Boys N
C2 Akerbouw De Taxatieshop N
D1 Stam Bouw Flex Oud goud59 O
D2 Allstars Groen Putter ERIKS O
18:12 18:18 Rode Draadspel Grundfos   A
Facta Tata Steel   B
De sjonnies   C
18:18 18:24 Rode Draadspel Tata Steel Friends   D
Fami   E
Bamboo Import Europe   F
13 18:24 18:36 E1 Tate & Lyle Facta Spijkenisse A
E2 Rubix Facta Uitgeest A
A1 Olam Cocoa Hoogheemraadschap Hollandsnoorderkwartier B
A2 Vos | Gekas en Boot Vezet B
B1 iL Office Calcio Adnamics C
B2 Hotel Akersloot DecoLegno C
C1 Maandag® Alkmaar NS Amsterdam 1 D
C2 InSpark In 4 Hair D
D1 Team Blok Bobs E
D2 Kinheim Filtration Robot E
18:24 18:30 Rode Draadspel RegioBank – De Groot Verzekeringen   G
Van der Wal Supreme team   H
Slikweid   i
18:30 18:36 Rode Draadspel Deijle en Veldt Accountants | Adviseurs   J
NS Amsterdam 2   K
AZ Alkmaar 2   L
14 18:36 18:48 E1 VVU/USVU zat 1 Uitgeest Online F
E2 Van Gelder T portiertje F
A1 Verkeersschool Ray Erkelens / Esser las en montage techniek REAL TANDJEMEER G
A2 Nuwea 1 Blok Plaatmateriaal G
B1 Lucht Combi De Druijfjes H
B2 Bouwbedrijf Geerlofs Schoonheidssalon Mieke H
C1 PDZ Uitzendbureau Claus & Rotho i
C2 Dolf de Wit en zn Autoschade Heiloo i
D1 Assumburg Koeltechniek Bakkum &Krook / Putter service J
D2 Dam Hoveniers YSER J
18:36 18:42 Rode Draadspel Dobber Healthcare Leaflets   M
BBA Boys   N
Flex Oud goud59   O
15 18:48 19:00 E1 Fa. A&L Duin Bomber K
E2 ColorsatHome Snijder Gasterij Vuurland K
A1 Nuwea 2 AZ Alkmaar 1 L
A2 Prismaat Rabobank Alkmaar e.o. L
B1 Samleijen voegwerk Optimum M
B2 FC Drerrie Fred v.o.f. M
C1 De Taxatieshop Aannemersbedrijf Ruud Martens N
C2 KPN Security Akerbouw N
D1 ERIKS Stam Bouw O
D2 Crown Van Gelder Allstars Groen Putter O